FESTIVALČIĆ

Autor: Snježana Romić, 19. 6. 2023.

U subotu 17. lipnja, u okviru projekta Baltazar 6, u parku Centra za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice održano je završno događanje Festivalčić. U programu su sudjelovale brojne škole iz cijele županije. Uz vrlo lijep i bogat program koji su svi sudionici pripremili, posjetitelji su mogli sudjelovati na raznim likovnim, informatičkim i sportskim radionicama te pogledati stvaralačke radove učenika i prezentacije raznih pokusa na štandovima kojima su se predstavile brojne osnovne i srednje škole te COOKT.

Učenice 5. razreda naše škole Lana Berc, Marta Iveković i Sanja Belošević predstavile su se plesnom točkom koju su pripremile, a nakon plesa Marta Iveković je odrecitirala pjesmu „Neka krene od mene“ za koju je osvojila nagradu Foruma za slobodu odgoja na natječaju Oboji svijet bojama tolerancije.

Obogaćeni divnim iskustvom veselimo se novom susretu.

Defektologinja Valentina Žitnik