LUKA VIDOVIĆ - gostovanje s predstavom "Četiri čarobne riječi"

Autor: Snježana Romić, 1. 10. 2023.

Luka Vidović gostovao je uoči Dječjeg tjedna predstavom „Četiri čarobne riječi”. Ova duhovita, edukativna i interaktivna mađioničarska predstava za djecu poznatog hrvatskog mađioničara unijela je smijeh i vedro raspoloženje u cijelu školu.

Lukin vedar i zabavan pristup te čarobna atmosfera doprinijela je da se djeca vrlo lako i brzo opuste. Djeca su svojevoljno sudjelovala tijekom predstave pomaganjem u izvođenju trikova. Luka je kroz zabavu djecu podučavao i nekim segmentima pristojnog ponašanja, odnosno bontona. Nasmijana lica djece, učitelja i osoblja škole tijekom cijele predstave  dokaz su koliko nas je Luka oduševio.

Dolazak Luke organiziralo je DRUŠTVO „NAŠA DJECA“ TUHELJ te smo vedro ušli u Dječji tjedan.