ZAGORSKA LIGA PROTIV RAKA

Autor: Administrator , 7. 3. 2024.

Osnovna škola Lijepa naša Tuhelj i ove je godine, 7. ožujka, obilježila Dane narcisa koji se tradicionalno provode svake godine. Sudjelovanjem u Projektu prodaje narcisa prikupljaju se sredstava za kupnju EEG aparata Specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice.

Učenice osmog razreda uključile su se u Projekt i time potakle širenje svijesti te suradnju između Osnovne škole i preostalih institucija Tuhlja.

Ovim putem, u ime Škole, zahvaljujemo Dječjem vrtiću Potočić Tuheljski, Općini Tuhelj, župniku Župe Uznesenja B.D.M. Tuhelj, svim učiteljima i zaposlenicima te svima koji su pomogli u ovom plemenitom cilju kupovinom jednog ili više buketića narcisa.