Naši učenici sudjelovali na 7. MathFest- u u Termama Tuhelj

Autor: Administrator , 29. 4. 2024.

U organizaciji udruge MathKaj u Termama Tuhelj u petak, 26. 4. 2024. organiziran je 7. MathFest – ekipno natjecanje učenika u znanju iz matematike. Naša škola sudjelovala je s 3 ekipe.

U kategoriji math43 sudjelovali su učenici Ela Ilić i Ivan Pukljak, 3. r i Josip Žlender i Nika Fiket, 4. r. te su u konkurenciji od 16 ekipa zauzeli visoko 4. mjesto. Učenike su pripremale učiteljice Tanja Šurina i Pavica Iveković.

U kategoriji math65 sudjelovali su učenici Marin Ilijaš i Andrija Žitnik, 5.r. i Marta Iveković i Lena Ljubić, 6. r. te su u konkurenciji od 38 ekipa zauzeli 14. mjesto.

U kategoriji math87 sudjelovali su učenici Luka Fekeža i Ines Fiket, 7. r. i Lorena Tkalec i Sara Koprivnjak, 8.r.te su u konkurenciji od 33 ekipe zauzeli odlično 11. mjesto. Učenike je pripremala učiteljica Ančica Slaviček.

Proveli smo ugodno vrijeme u ekipnom rješavanju zadataka, ali i u druženju s vršnjacima koji dijele istu strast prema matematici kao i mi.

Čestitke učenicima i njihovim mentoricama.

učiteljica matematike Ančica Slaviček