Prvašići u Policijskoj postaji Klanjec

Autor: Administrator , 1. 10. 2012.

27.9.2012. prvi razred naše osnovne škole bio je u gostima u Policijskoj postaji Klanjec. Učenici 1. r. bili su pozvani u okviru dana otvorenih vrata Policijske postaje Klanjec koji su prethodili obilježavanju Dana policije.  Djelatnici Policijske postaje Klanjec susretljivo su dočekali naše prvašiće i priredili  im niz zanimljivosti: razgledavanje i sjedanje na motorna vozila, ulazak u policijske automobile, razgled prostorija u postaji uz razgovor o njihovoj namjeni te zajedničko druženje s djelatnicima Policijske postaje Klanjec.Druženje je proteklo u vedroj i veseloj atmosferi.

Inače, djelatnici Policijske postaje Klanjec su 12.9.2012. na masovnom roditeljskom sastanku održali predavanje o sigurnosti djece u prometu, a sljedećeg dana su male prvašiće nagradili prigodnim pernicama s osnovnim priborom. Đaci prvaci su zahvalili na poklonu i aktivno sudjelovali u razgovoru o poštivanju glavnih prometnih pravila.