1. mjesto naših nogometaša u skupini!

Autor: Administrator , 5. 11. 2012.

Iskrene čestitke našoj muškoj nogometnoj ekipi koja je u srijedu, 24. listopada u Krapini, u sve tri utakmice izborila nadmoćne pobjede i zauzela uvjerljivo prvo mjesto u skupini.

U izrazito teškim vremenskim uvjetima, pobijeđene su ekipe koje dolaze iz mnogo većih i sportski jačih škola. Čestitamo našim borbenim i hrabrim nogometašima: Nikoli Banjšaku, Mariju Barloviću, Kristijanu Juraniću, Igoru Kunštu, Bruni Kanceljaku, Filipu Majeriću, Filipu Švigiru i Nikoli Zanoškom (8. razred), Filipu Stjepanu Hanžeku, Matiji Mihelji i Josipu Vahtariću (7. razred).

Čestitke upućujemo i njihovoj učiteljici Mariji Kožinec koja ih je s puno entuzijazma pripremala za ovo natjecanje te im svima želimo puno uspjeha u finalu!

Službeni rezultati utakmica:

• Tuhelj- Oroslavje (3:2)
  • Tuhelj- Desinić (10:1)
  • Tuhelj- Krapina/ OŠ Ljudevit Gaj (5:3)