Mjesec borbe protiv ovisnosti

Autor: Administrator , 20. 11. 2012.

U utorak 20. studenog našu školu posjetili su djelatnici Policijske postaje Klanjec. U povodu Mjeseca borbe protiv ovisnosti održali su predavanje učenicima 8. razreda o štetnosti uporabe sredstava ovisnosti.

Učenici 8. razreda su zainteresirano i zamišljeno slušali upozoravajuće predavanje o mogućim štetnim posljedicama konzumiranja alkohola, droge i duhanskih proizvoda. Naglašeno je da učenici trebaju razviti odlučan stav protiv pušenja, alkohola i droga kao sredstava ovisnosti opasnih za zdravlje mladih. Najbolji način za borbu protiv ovisnosti je preventivno djelovanje kroz razvijanje zdravih životnih navika učenika.

Djelatnicima MUP-a Klanjec se zahvaljujemo na vrlo dobroj suradnji  te se radujemo budućim zajedničkim aktivnostima.

Knjižničar Davor Žažar