Zahvala donatorima

Autor: Administrator , 29. 1. 2013.

Iako prostorno mala, naša knjižnica je mjesto u koje učenici vrlo rado i često zalaze. Glavni problem koji onemogućava još bolji rad knjižnice je fond koji je nedostatan i većim dijelom zastario. Zato smo tijekom prvog polugodišta krenuli s akcijom obnove knjižnog fonda.

Zahvaljujući sredstvima Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, te donacijama dobrih ljudi uspjeli smo kupiti 67 novih knjiga! S ponosom možemo zaključiti da je akcija u potpunosti uspjela, te smo sigurno da će nove knjige s radošću čitati kako sadašnji, tako i budući učenici naše škole.

Dragi donatori, sretni smo što ste prepoznali važnost kulture čitanja i općenito obrazovanja u našem mjestu, te Vam se u ime svih učenika od srca zahvaljujemo!

Knjižničar Davor Žažar