Lino višebojac u Tuhlju

Autor: Administrator , 27. 2. 2013.

Lino višebojac, zajednički projekt Podravke, Sportskih novosti i HT,  svake godine obuhvati i jednu malu školu u Hrvatskoj. Ovog puta odabir je pao na OŠ Lijepa naša iz Tuhlja u Krapinsko-zagorskoj županiji čijih će 140 učenika radost sportskog druženja, natjecanja i zabave kojeg je osmislio legendarni kapetan vatrenih Zvonimir Boban, osjetiti u četvrtak, 28. veljače. Ponajbolji razredni predstavnici natjecat će se u trčanju, košarci, nogometu, rukometu, potezanju užeta i skoku u dalj, a oni skloniji kulturi pripremit će prigodni umjetničko-zabavni program.

Djeci će se priključiti i Robert Lež košarkaš Zaboka i plivač Mihael Vukić koji u svojim vitrinama ima svjetsko juniorsko srebro i europsko zlato u plivanju u malim bazenima. Kao pravi sportski uzori Robert i Mihael će Lino višebojcima pomagati u osvajanju bodova i najboljima uručiti pobjedničke pehare baš kao što su to prije njih u dosadašnjih 160 Lino višebojaca učinili i drugi poznati hrvatski sportaši kao što su Blanka Vlašić, Ivano Balić, Luka Modrić, Duje Draganja, Goran Ivanišević, Janica Kostelić, Slaven Bilić, Igor Hinić, Martina Zubčić, Manuel Štrlek, Sandra Perković, Ivan Ljubičić, Igor Vori, Gordan Kožulj, Filip Ude, David Šain,Samir Barač,Damir Martin i drugi.

Lino višebojac započinje u 11 sati, a učenicima OŠ Lijepa naša pridružit će se i mališani iz predškolske nastave.