USPJEŠNI TUHELJSKI SPORTAŠI

Autor: Administrator , 8. 3. 2013.

Veljača nam je bila bogata raznim sportskim događanjima na kojima su uspješno predstavljali našu školu, odbojkaši i rukometaši.

Ženska se odbojkaška ekipa u Pregradi borila odličnom igrom, ali nažalost, nije uspjela plasirati u finale. Na velikoj borbenosti čestitamo učenicama: Valentini Hercigonja, 6.r., Sandri Hercigonja, Mariji Mihelja, Pauli Škreblin i Manueli Zanoški, 7.r., te Ivani Haramina, Ivani Mihelja, Marijani Štih i Luciji Turčin, 8.r.

Na dobroj igri čestitamo i muškoj odbojkaškoj ekipi u sastavu: Nikola Banjšak, Kristijan Juranić, Bruno Kanceljak, Igor Kunšt, Filip Majerić, Filip Švigir, Nikola Zanoški, 8.r., te Matija Mihelja, 7.r. i Marko Haramina, 6.r.

U Zlatar Bistrici je ove srijede, 6. ožujka, odigrano 2 rukometno kolo. Rukometnu ekipu koja nas je predstavljala, čine: Nikola Banjšak, Mario Barlović, Kristijan Juranić, Bruno Kanceljak, Igor Kunšt, Filip Majerić, Filip Švigir, Nikola Zanoški, Antonio Slovenec, 8.r., Matija Mihelja, 7.r. i Rene Javorić Ilić, 6.r.

Za sve sportske uspjehe naših učenika zaslužna je i učiteljica koja ih priprema, Marija Kožinec! Čestitke našim tuheljskim sportašima!

Priloženi dokumenti:
ODBOJKA_-_Djevojcice.JPG (380.28 KB)