Info ploča Tuhlja

Autor: Administrator , 8. 4. 2013.

U okviru Nacionalnog programa Odgoj za ljudska prava i demokratsko građanstvo, ove školske godine 5. razred s razrednicom Ančicom Slaviček, radi projekt Info ploča Tuhlja. Cilj projekta je prikupiti opće i povijesne podatke o Tuhlju te ih u obliku Info ploče postaviti u školski park. Učenici Kristijan Gajšak, Edo Kruneš Kunšt, David Koletić i Mladen Jelačić, uspješno su predstavili projekt na Županijskoj smotri projekata koja se održavala 22. ožujka u Zaboku. Za predstavljeni projekt, učenici su dobili izvrsne ocjene sudaca te su predloženi za državnu smotru u Zagrebu.

Čestitamo 5. razredu i njihovoj učiteljici Ančici na ideji te im želimo puno uspjeha u daljnjem radu i čim bržoj realizaciji ovog hvalevrijednog projekta!