FINALE LINO VIŠEBOJCA

Autor: Administrator , 21. 5. 2013.

U subotu, 18. svibnja, gostovali smo u Karlovcu, gdje se održavalo finale Lino višebojca.

Ponosni smo što su u polufinalu našu školu predstavljali Paula Škreblin, 7.r. i Nikola Banjšak, 8.r. Zahvaljujući ostvarenom velikom broju bodova, Nikola je dospio i do finala!

Čestitamo našim sportašima i učiteljici Mariji Kožinec!

Ugodno su nas iznenadili i rezultati literarnog natječaja „Svijet po mom.“ Rad Igora Kunšta osvojio je 1. mjesto te je time Igor izborio besplatan izlet u Koprivnicu za svoj razred! Čestitke ovim putem upućujemo i učiteljici Brigiti Radanović, kao i učiteljici Pavici Iveković te članovima Družine za njegovanje kajkavske riječi: Marku Haramini, Valentini Hercigonja, Antoneli Horvatin, Reneu Javoriću Iliću, 6.r., i Josipu Škreblinu, 5.r. Na Linu višebojcu u Tuhlju predstavili su se dramsko- scenskom igrom „A kaj je to?“ te oduševili organizatora, a samim time i zaradili pozivnicu da sudjeluju u kulturno- umjetničkom dijelu samoga finala!

Kako smo se proveli na subotnjem izletu u Karlovcu, pogledajte u Galeriji slika!