INFO PLOČA NA DRŽAVNOJ SMOTRI

Autor: Administrator , 21. 5. 2013.

Jučer, 20. svibnja, je u Zagrebu održana Državna smotra projekata Odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo. Učenici naše škole su vrlo uspješno predstavili projekt Info ploča Tuhlja. Cilj projekta je upoznati mještane i putnike namjernike s prošlošću te zanimljivostima Tuhlja. Projekt su predstavili: Kristijan Gajšak, David Koletić, Edo Kruneš Kunšt i Mladen Jelačić. Pohvaljujemo sve učenike petog razreda koji su zajednički sudjelovali na projektu, kao i njihovu učiteljicu Ančicu!

Želja je učiteljice u školskom dvorištu postaviti 1. Info ploču. Sredstva za izradu ploče osigurala je Općina Tuhelj, dok su betonske opločnike za podnožje donirali roditelji Davida Koletića, gđa Danijela i gdin Krešimir, kojima ovim putem zahvaljujemo na donaciji!