Revizija u školskoj knjižnici

Autor: Administrator , 7. 1. 2016.

Vrijeme zimskih praznika doba je kad učenici uživaju u zasluženom odmoru. To vrijeme učitelji i stručni suradnici koriste za obavljanje raznih poslova koji se ne mogu obaviti za vrijeme održavanja nastave.  Tako je prve dane u 2016. godini vrlo živo u našoj školskoj knjižnici. Povjerenstvo u sastavu Davor Žažar, Natalija Knezić-Medvedec, Marija Dijaković, Silvija Ilić i Snježana Romić, marljivo radi na inventuri knjižničnog fonda. Svaka knjiga se pomno pregledava, provjerava inventarni broj,  potom se vraća na policu, a oštećene i zastarjele knjige otpisuju. Ovaj opsežan posao iziskuje mnogo vremena i truda, ali se Povjerenstvo raduje krajnjem rezultatu, a to je pročišćen i pedantno uređen knjižni fond naše školske knjižnice. Inventura će biti završena do kraja tjedna, pa će učenici već prvi dan drugog polugodišta moći posuđivati knjige.

Davor Žažar, knjižničar