Valentinovo uz Tihomira Kožinu

Autor: Nenad Sušec, 25. 2. 2011.

Mlad i talentiran pjevač, miljenik svih generacija, osvaja srca publike gdje god da se pojavi i jamči dobru zabavu. U to smo se imali prilike uvjeriti i sami. Povodom Valentinova, 14. veljače 2011. godine ugostili smo poznatog glazbenika u našoj školi. Zahvaljujući originalnoj ideji našeg knjižničara Davora, ovogodišnje Valentinovo ostati će nam svima  u lijepom sjećanju. Nakon tri sata nastave, knjige i učenje, zamijenili smo igrom, plesom i pjesmom. U plesnim igrama od natjecatelja se tražila spretnost, izdržljivost, brzina i naravno određena doza sreće. Dobra atmosfera još se više zahuktala kada je u školu ušao Tihomir Kožina Tihy. Mini- koncert, posvećen samo nama učenicima, bio je pun pogodak! I kako to uvijek nažalost, na kraju biva - Sve što je dobro, kratko traje!

Još jednom, HVALA TIHOMIRU KOŽINI! smiley

Do sljedećeg viđenja, puno pozdrava iz Tuhlja od učenika OŠ Lijepe naše Tuhelj.

Novinarska grupa