ŽUPANIJSKA NATJECANJA

Autor: Nenad Sušec, 16. 3. 2011.

Ponovno nam stižu dobre vijesti s županijskih natjecanja.

28. veljače 2011. g., osnovna škola u Mihovljanu je ugostila natjecatelje na Županijskom natjecanju iz matematike. Naši su učenici osvojila visoka mjesta:  Lucija Kuhar, 7. r. bila je treća, dok je Ivan Barlović, 8.r. bio četvrti. Čestitamo Luciji i Ivanu te naravno, njihovoj mentorici, učiteljici Ančici Slaviček!

U srijedu, 9. ožujka održano je Županijsko natjecanje iz kemije. U Đurmancu su zapažene rezultate postigli: Lucija Kuhar (6. mjesto) i Ivan Tkalec (10. mjesto) u kategoriji 7. razreda te Ivan Barlović (7. mjesto) i Mario Lončarić (9. mjesto) u kategoriji 8. razreda. Čestitke našim učenicima i njihovoj mentorici, učiteljici Ireni Kolar!

U četvrtak, 10. ožujka, u Kraljevcu na Sutli, naši su učenici sudjelovali u natjecanju iz Prve pomoći. Ekipa naše škole osvojila je odlično 1. mjesto. Time se ekipa plasirala na međužupanijsko natjecanje koje će se održati u Čakovcu 16. travnja 2011.god. Članovi ekipe pokazali su zavidno znanje u teorijskom i praktičnom dijelu natjecanja gdje su demonstrirali vještinu pružanja prve pomoći. Nakon natjecanja učenici su proveli vrijeme u ugodnom druženju. Zahvaljujemo OŠ Pavla Štoosa na ljubaznom prijemu.

Školsku ekipu čine:  Lucija Kuhar, Petra Poljanec, Maja Jelačić, Paula  Petrinec i Tea Podjaveršek - 7.raz., te Ivan Barlović - 8.raz. Čestitamo na uspjehu našim učenicima te njihovom mentoru, knjižničaru prof. Davoru Žažaru.