Prvašići

Autor: Administrator , 12. 9. 2016.

Početkom nastave u školu je krenulo 13 učenika prvog razreda. Veselimo se njihovim otkrićima u kojima će ih voditi učiteljica Pavica Iveković.

Želimo im svima sreću i puno lijepih trenutaka te prije svega mnogo radosti prilikom stjecanja novih znanja.

Učenici od drugog do četvrtog razreda priredili su prvašićima i roditeljima dobrodošlicu svojim dramskim ostvarenjima, a nakon toga su učenici zajedno sa svojim roditeljima zakoračili u učionicu i okrenuli novo poglavlje svojega života.

Riječima Carl Rogersa Jedina obrazovana osoba je ona koja je naučila kako da uči i kako da se mijenja.želimo da njihov put učenja i obrazovanja bude put učenja i mijenjanja svijeta na bolje.