Tko sam ja - sat razrednog odjela realiziran u suradnji s Zavodom za javno zdravstvo Krapinsko-zagorske županije

Autor: Administrator , 7. 11. 2016.

Učenici 1. i 2. razreda  ugostili su na satu razrednog odjela Svetislava  Joku, psihologa Zavoda za javno zdravstvo naše županije te zajedno s njime obradili temu Tko sam ja?

Učenici  su se predstavili crtežom te pojasnili kako sebe doživljavaju u školi , a kako kod kuće. Nacrtali su što najviše vole raditi u školi, što kod kuće, gdje se najbolje osjećaju, predstavivši se kroz razne situacije u igri i druženju, školske predmete, najdraže učitelje, prostorije gdje naviše vole boraviti u školi.

Nakon crtanja slijedilo je pojedinačno  predstavljanje svog crteža uz zaključak kako se osjećaju u školi.

Satovi su u oba razredna odjela bili vrlo veseli i dinamični, čime je nastavljena dugogodišnja  uspješna suradnja naše škole i Zavoda, koja će se tijekom školske godine provoditi u svim razrednim odjelima.