Zimske radionice za darovite, talentirane i motivirane učenike

Autor: Administrator , 5. 1. 2017.

Radna skupina za promicanje podrške darovitim učenicima Krapinsko zagorske županije Futura i ove zime organizira radionice  za darovite, talentirane i motivirane učenike.

Radionice će se u našoj školi održati 9. i 12. siječnja 2017. od 9 do 12 sati.

9. siječnja (ponedjeljak) organizirane su radionice za učenike nižih razreda - Mali znanstvenici; voditeljica Ana Šuper i Kreativne radionice, voditeljica Silvija Ilić.

U četvrtak 12. siječnja za učenike od 4. do 8. razreda organizirana je radionica Mali istraživači, voditeljice Sabina Keliš i Natalija Knezić-Medvedec.

Radionice su besplatne, a mogu se uključiti svi zainteresirani učenici prema navedenim dobnim skupinama te su otvorene i za učenike drugih škola.

Popis ostalih radionica na području naše županije nalazi se u prilogu.

Link: http://www.kzz.hr/zimske-radionice-za-ucenike-2017

Pedagoginja: