NATJECANJA IZ KROSA

Autor: Nenad Sušec, 18. 5. 2011.

U srijedu, 6. travnja u Krapinskim Toplicama je održano Županijsko natjecanje iz krosa.

Natjecali su se djevojčice i dječaci u kategorijama 5. i 6. razreda te 7. i 8. razreda. U kategoriji 7. i 8. razreda, muška je ekipa naše škole, u sastavu Ivan Barlović, Mario Lončarić, Ivan Vahtarić i Leonardo Žlender (svi učenici 8. razreda) zauzela 1. mjesto.

Iskrene čestitke učenicima na odličnom rezultatu!

U kategoriji 5. i 6. razreda dječaci (Nikola Banjšak, Filip Švigir i Antonio Slovenec, svi učenici 6.r.) su osvojili 8. mjesto.

U kategoriji djevojčica 5. i 6. razreda, ekipa u sastavu Manuela Zanoški (5.r.), Nina Šurina, Marijana Štih, Ivana Mihelja, (6.r.) je osvojila 15. mjesto, a u kategoriji djevojčica 7. i 8.razreda, učenice Alenka Krznar i Valentina Petrač (8.r.), osvojile su 17. mjesto. Čestitamo učenicima, kao i njihovoj učiteljici Mariji Kožinec na velikim sportskim rezultatima, a posebna zahvala ide našem knjižničaru, Davoru Žažaru koji je učenike pratio na natjecanje.

Ekipa 8. razreda u sastavu Ivan Barlović, Mario Lončarić, Ivan Vahtarić i Leonardo Žlender, sudjelovala je na poluzavršnom natjecanju iz krosa- regija Centar u Velikom Grđevcu (pored Bjelovara) te osvojila 4. mjesto! Još jednom, upućujemo pohvale i čestitke našim sportašima te njihovoj učiteljici Mariji Kožinec.