Odlazak u mirovinu

Autor: Administrator , 18. 9. 2017.

Kolektiv naše škole 11. rujna 2017. godine zahvalilo je za dane provedene u školi u Tuhlju dugogodišnjoj tajnici Marici Lunko.

Tajnica Marica je stigla u Tuhelj 12.2.1972. godine tu je zasnovala obitelj i postala Zagorka. Na radu u školi provela je punih 45 godina. Dugačko je to razdoblje u radnom vijeku s puno promjena, uzbuđenja, borbe s novinama i promjenama na poslu, izazovima poslovnih obveza, suradnjom s brojnim generacijama učitelja i radnika. U ime svih radnika škole, prošlih ravnatelja i ravnateljica s kojima je usko surađivala, zahvalila joj je sadašnja ravnateljica Snježana Romić i uručila poklon kolektiva.

Želimo da je prati zdravlje, a odlazak u mirovinu da je samo jedno novo skretanje u životu, bogato uspjesima, novim iskustvima, navikama i prijateljstvima.