Ususret Božiću – pjesmom, glumom, plesom…

Autor: Administrator , 20. 12. 2018.

Zadnjih je nekoliko dana u školi bilo vrlo užurbano. Samo biste krajičkom oka opazili nekoga kako trči s kojekakvim rekvizitima ili biste čuli melodiju božićnih pjesama kako se ori iz jedne od učionica. Cijela se škola marljivo pripremala za Božićnu priredbu koju smo održali 14. prosinca 2018. godine. Prazna dvorana napunila se žamorom roditelja, baka i djedova, braće i sestara, te brojnih prijatelja i poznanika.

Naši su nas učenici proveli kroz pravu božićnu čaroliju – bilo je tu recitala, tradicionalnih božićnih pjesama, dramskih prikaza i dirljivih govora. Župnik Dragutin Šengula podsjetio nas je na pravu vrijednost Božića koja se često zna izgubiti u ovim trošnim vremenima i podsjetio nas da se okrenemo obitelji i svojim bližnjima.

Stoga vam i svi učenici i djelatnici Osnovne škole Lijepa naša žele sretan i blagoslovljen Božić koji ćete provesti u krugu obitelji uz radost i veselje!