DOBRO DOŠLI U NOVU ŠKOLSKU GODINU!

Autor: Snježana Romić, 8. 9. 2019.

Dragi naši učenici i roditelji!

S radošću vas obavještavam da nastava počinje u ponedjeljak, 9. rujna 2019. godine 8:15.

Zbog problema sa serverom tijekom proteklog tjedna nije bilo moguće pristupiti našoj mrežnoj stranici, ali ste informacije o početku nastave mogli pronaći na mrežnoj stranici općine Tuhelj i na facebook stranicama DND Tuhelj. Zahvaljujem na razumijevanju.

utobusni prijevoz isti je kao i prošle godine. Autobusi ujutro kreću s uobičajenih autobusnih stajališta:

T.Toplice - Mihalić - Koletić – Tuhelj                     7:50

Vidikovec - Črešnjevec -Tuhelj                             7:45

M. Erpenja - B.Gorica - Trsteno – Tuhelj              8:00

Glogovec                                                               7:55

Prosenik(Seljački dom)-(Totić) - Ratkajec-Tuhelj  7:50

Pristava- (odvojak Ilići)-Tuhelj                               8:00

U ponedjeljak će učenici razredne nastave imati 4 sata, a predmetne 5 sati nastave. Odlazak kućama je autobusima u 12 i 13 sati.

Prijem prvašića i roditelja je u učionici 1. razred u 8:15 sati, a kratak program dobrodošlice u 9:00.

Učenici trebaju prvog dana donijeti bilježnicu, informativku i pribor za pisanje te školsku torbu i papuče kako bi pristigle udžbenike i radne bilježnice mogli odnijeti kući. Ne morate biti zabrinuti zbog težine školskog kompleta jer se u dogovoru s razrednikom/učiteljem knjige mogu djelomično ostaviti u školskom ormariću.

Ako nas posluži lijepo vrijeme u utorak ćemo pješačiti na Cesargrad.

U srijedu povodom početka školske godine DND organizira mađioničarsku predstavu Luke Vidovića „Četiri čarobne riječi“. Za učenike 1. razreda predstava je besplatna, a ostali plaćaju 10,00 kn.

Sve informacije o radu u prvom tjednu dobit ćete od razrednika u školi.

Očekujemo vas s radošću!

Ravnateljica: