Četiri čarobne riječi uz Luku Vidovića

Autor: Administrator , 13. 9. 2019.

U vedrom raspoloženju, bučno i nasmijano završili smo treći dan nastave. Luka Vidović gostovao je u školi s mađioničarskom predstavom "Četiri čarobne riječi". Gostovanje su organizirali DRUŠTVO "NAŠA DJECA" TUHELJ I OŠ LIJEPA NAŠA.

Svi dobro znamo četiri čarobne riječi i lijepo smo ih ponovili i prisjetili se uz Luku Vidovića koji nas je danas posjetio u školi. Ali da bismo uopće došli do četiri čarobne riječi, Luka je trebao našu pomoć koju smo mu gromoglasno pružili. Za svaki je trik trebao pomoćnika i naši najmlađi (a i nešto stariji) učenici rado su se okušali u čarobiranju. Neki su bili više, a neki manje uspješni. Na kraju smo, uz puno smijeha, zaključili da nikad nije loše reći – molim, izvoli, hvala, oprosti – i da time svakome možemo uljepšati dan i vratiti osmijeh na lice.

Novinarska skupina