Knjižničar Davor Žažar među 510 najboljih odgojno-obrazovnih djelatnika u Republici Hrvatskoj

Autor: Administrator , 11. 10. 2019.

Povodom Svjetskog dana učitelja ove je godine Ministarstvo obrazovanja po prvi puta nagradilo najboljih 510 odgojno-obrazovnih djelatnika.  U subotu je na svečanosti u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici nagrade uručila ministrica znanosti i obrazovanja Blaženka Divjak. Među nagrađenima je i stručni suradnik knjižničar naše škole Davor Žažar koji se nagrađuje za mentorstvo učenicima na državnom natjecanju, održana predavanja i radionice, rad u strukovnim udrugama, izvannastavni rad s darovitima, objavljivanje stručnoga članka, organiziranje javnih događaja te sudjelovanje u eksperimentalnom programu.

Iskrene čestitke kolegi Davoru!