Participativni dječji proračun KZŽ - odobren projekt našeg Vijeća učenika

Autor: Snježana Romić, 7. 3. 2020.

U srijedu, 04. ožujka 2020. godine naša škola bila je domaćin održavanja potpisivanja ugovora o dodjeli financijskih sredstava prijaviteljima na Javni poziv za prijavu prijedloga za participativni dječji proračun za 2020. godinu.

Vijeće učenika za projekt za projekt "Za odmor i druženje" dobilo je 8.818,84 kune. Tim će sredstvima Vijeće učenika i DTM-ovci dodatno urediti naš kutak DJEČJI DNEVNI BORAVAK.

Župana, zamjenicu župana, pročenice iz KZŽ i sve prisutne pozdravile su Mila Cvitković predsjednica Vijeća učenika, Sara Fekeža, zamjenica predsjednice Vijeća učenika i ravnateljica škole Snježana Romić.