Roditeljima učenika od 1. do 4. razreda!

Autor: Snježana Romić, 5. 5. 2020.

Dragi i poštovani roditelji!

Hvala Vam od sveg srca na potpori i jedinstvenosti da učenici od 1. do 4. razreda nastave rad od kuće!

Ovo su teški dani za školovanje. Posebno je teško biti roditelj učenika od 1. do 4. razreda, biti kod kuće, biti potpora djetetu, često i zamjenski učitelj, čuvati svoju obitelji, brinuti za egzistenciju, raditi u bojazni od zaraze… Jako velik broj izazova s kojima se trebate nositi, a danas ne znamo što nosi sutra.

Na žalost, odgovornost za povratak učenika u školu od 11. svibnja prebačen je na Vas roditelje. Dobro ste promislili i odlučili kako je najbolje za Vaše dijete. Nije vam bilo lako. Zaštitili ste svoju djecu, ali i djelatnike škole. Hvala Vam.

Vjerujem još uvijek u razumnost i nadu da ćemo najbezbolnije i najvještije što možemo u sinergiji učitelja, stručnih suradnika i Vas roditelja uspješno završiti ovu izrazito stresnu nastavnu godinu.

Ravnateljica,

Snježana Romić