HIPPO natjecanje

Autor: Administrator , 21. 5. 2020.

U srijedu 27. svibnja održat će se državna razina HIPPO natjecanja iz engleskog jezika. Hippo natjecanje je međunarodno natjecanje kojeg organizira udruga Global Hippo Association. HIPPO English Language Olympiad - English Without Borders je međunarodna organizacija koja promovira engleski jezik te potiče učenike diljem svijeta da se natječu u znanju engleskog jezika.

Iz naše škole sudjelovat će troje učenika: Erika Pia Besednik, Leonarda Lončarić i Dominik Koletić. Oni su izborili svoje mjesto u prvom krugu u konkurenciji učenika cijele države i tako pokazali zavidnu razinu znanja engleskog jezika. Sljedeću srijedu će putem Zooma biti umreženi za novi krug natjecanja gdje će morati pokazati svoje znanje u čitanju i pisanju na engleskom jeziku. Sretno!