SJEĆANJE NA VUKOVAR

Autor: Administrator , 23. 11. 2011.

Povodom obilježavanja 20. godišnjice pada Vukovara, u petak smo 18. studenog prigodno obilježili sjećanje na pad „grada heroja.“

Na satovima razredne zajednice učenici su sa svojim učiteljima istraživali povijesne činjenice te izrađivali prigodne plakate. Svi učenici od 5. do 8. razreda okupili su se u petak 6. sat u prostoru blagavaonice gdje je prikazana prezentacija o Vukovaru. Prezentaciju su pripremile učenice 8. razreda Lucija Kuhar i Petra Poljanec u suradnji s knjižničarom Davorom Žažarom.

Nakon prezentacije predstavnici učenika viših razreda u znak sjećanja zapalili su 20 svijeća ispred križa na Novom groblju u Tuhlju.