Dodjela nagrada povodom Večeri matematike

Autor: Administrator , 15. 12. 2020.

U našoj školi se 4. prosinca održala Večer matematike na malo drugačiji način. Tražila se najmatematička obitelj na sljedeći način: učenicima su podijeljeni zadaci koje su rješavali kod kuće tijekom popodneva zajedno sa članovima svoje obitelji. Pobijedila je ona obitelj koja je imala najviše bodova tj. najviše točnih odgovora.

Zbrojem bodova dobili smo pobjednike! Tako su najmatematičke obitelji u petom razredu obitelji Marka Penezića i Lucije Haramina, najmatematičke obitelji u šestom razredu su obitelji Petre Franceković i Nadje Gorupiuć, a najmatematička obitelj u sedmom razredu je obitelj Ivana Balaškovića.

Pobjednici su od ravnateljice škole uz čestitke i priznanja primili i posebne poklone.

Čestitke svim učenicima kao i njihovim obiteljima na trudu i angažiranosti!

učiteljica Matematike: Ančica Slaviček