Nastava po Modelu C - nastava na daljinu

Autor: Snježana Romić, 18. 12. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Odlukom Župana Krainsko-zagorske županije, a sukladno trenutnoj epidemiološkoj situaciji i mišljenju epidemiološke službe Zavoda za javno zdravstvo Krapinsko-zagorske županije, nastava u osnovnim školama kojih je osnivač KZŽ, od 21. prosinca 2020. godine do 23. prosinca 2020. godine, odvijat će se po Modelu C - nastava na daljinu.

Roditelje učenika od 1. do 4. razreda razrednice će obavijestiti preko ranije dogovorenih komunikacijskih kanala na koji način će se raditi na daljinu, tj. koje sadržaje učenici trebaju pratiti, te načine na koje  će dobivati materijale, s jasnim uputama, zadacima i terminima vezanim za nastavne sadržaje. Ako žele (nije obavezno) mogu pratiti program Škola na Trećem na HRT 3 u sljedećim terminima:

1. razred u 8:00 sati (repriza u 14:00 sati)

2. razred u 9:00 sati (repriza u 15:00 sati)

3. razred  u 10:00 sati (repriza u 16:00 sati)

4. razred  u 11:00 sati (repriza u 17:00 sati)

Učenici od 5. do 8. razreda dobivat će upute za rad od predmetnih učitelja u virtualnim učionicama putem Microsoft Teams-a. Nastava će se održavati u realnom vremenu prema redovnom rasporedu sati. O točnom vremenu uključenja (u Teams ili Zoom) učenici će biti pravovremeno obaviješteni, dobiti poveznicu u predmetni kanal virtualne učionice.

Učenici potvrđuju prisustvo/sudjelovanje na nastavi javljanjem/uključenjem u nastavu uživo, ili javljanjem predmetnom učitelju porukom/znakom „Like“/porukom.

Nepojavljivanje/nejavljanje učenika u virtualnu učionicu smatra se izostankom kojeg je potrebno opravdati.

Priloženi dokumenti:
Odluka_osnovne_skole_Model_C.pdf (307.42 KB)